درباره باغ تالار دشت شقایق

باغ تالار

دشت شقایق

باغ تالار دشت شقایق مفتخر است با بیش از چهار دهه سابقه درخشان، طرح،مشاور و مجری شما در برگزاری انواع مراسم،جشن ها و سمینارها باشد.دشت شایق با به کارگیری کادری مجرب و متعهد و نیز با فضای وسیع شامل سالن های مجلل با طراحی ودیزاین بسیار زیبا و مدرن و نیز فضای سبز بی نظیز . رویایی، مناسب جهت تصویر برداری، همچنین آشپزخانه صنعتی دارای بالاترین استانداردهای بهداشتی روز، سالن بازی کودکان در فضای اختصاصی،تصفیه خانه برای تصفیه و ذخیره ۵۰هزار لیتر آب، جهت پخت غذا و شسا و شو، مناسب ترین و کامل ترین امکانات را برای برگزاری مراسم با بالاترین سطح کیفی و کمی فراهم نماید.

s

باغ تالار

دشت شقایق

از جمله خدمات باغ تالار دشت شقایق، کیدزلند و منوی کودک که شامل انواع بازی و سرگرمی های شاد کودکان همراه با پذیرایی و حضور مربی و گریمور کودک، همچنین سیستم دوربین مدار بسته و مشاهده محل در قسمت بانوان و مجهز به سیستم داخلی جهت ارتباط با کودکان، دستگاه های کاتن کندی(پشمک)، آبشار شکلات،پاپ کرن، وافل، پنکیک و بامبو چیپس ارائه می گردد.

باغ تالار دشت شقایق سعی در آن داشته که همواره خدمات به روز و هم راستا با ذوق و سلیقه ی شما را ارائه داده تا شبی رویایی و خاطره انگیزی را برای شما رقم زند.

مشتاقانه پذیرای قدم مهربانتان هستیم.